"OCHIQ MULOQOT" SHAKLIDA ONLAYN VIDEO-SUHBAT BO‘LIB O‘TDI
Bugun, 30-iyun kuni "O‘zmetkombinat" AJ rasmiy Telegram kanalida "ochiq muloqot" shaklida onlayn video-suhbat bo‘lib o‘tdi.
Metallurglar, shuningdek shahar aholisi "O‘zmetkombinat" AJning "Ikkilamchiqorametallar" departamenti faoliyati haqida ma’lumotlarga ega bo‘lishdi. Jumladan, departamentning nechta filiali borligi va ular qayerda joylashganligi, ular oldida qanday vazifalar turganligi to‘g‘risidagi savollar o‘rtaga tashlandi. Shuningdek muloqot davomida departament xodimlarini ijtimoiy qo‘llab-quvvatlash bo‘yicha, yosh mutaxassislar bilan ishlash qanday yo‘lga qo‘yilganligi kabi mavzularda savollar berildi.
Ishtirokchilarning savollariga “Ikkilamchiqorametallar” departamentining Tayyorlash bo‘yicha bo‘lim boshlig‘i Sherzod Xo‘janazarov, “Ikkilamchiqorametallar” departamenti yetakchi muhandisi O‘tkir Tursunov, “O‘zmetkombinat” AJ Ijroiya apparati Kasaba qo‘mitasi raisi Yusufjon Gaibnazorov javob berdilar. Muloqot samarali tarzda o'tib, ishtirokchilarning qiziqtirgan savollariga batafsil javoblar berildi.

ОНЛАЙН-ВИДЕОЧАТ В ФОРМАТЕ "ОТКРЫТОГО ДИАЛОГА"
Сегодня, 30 июня, на официальном Telegram-канале АО «Узметкомбинат» состоялся онлайн-видеочат в формате «открытого диалога».
В ходе прямого эфира металлурги, а также жители города получили подробную информацию о деятельности Департамента вторичных чёрных металлов АО «Узметкомбинат». В частности, были затронуты вопросы, касающиеся количества филиалов департамента, их территориального расположения, а также основных задач и направлений работы. Кроме того, участники интересовались мерами социальной поддержки сотрудников департамента, а также организацией работы с молодыми специалистами.
На поступившие вопросы ответили начальник отдела заготовки Департамента вторичных чёрных металлов Шерзод Ходжаназаров, ведущий инженер департамента Уткир Турсунов, а также председатель профсоюзного комитета Исполнительного аппарата АО «Узметкомбинат» Юсуфжон Гаибназаров.
Онлайн-встреча прошла в конструктивной и продуктивной атмосфере. Участники получили развернутые и исчерпывающие ответы на все интересующие их вопросы.