ESDALIK SOVG‘ALARI TOPSHIRILDI
O‘zbekiston Respublikasi Konchilik va metallurgiya sanoati xodimlari kuni bayrami munosabati bilan kombinat kasaba uyushmasi qo‘mitasida tadbir tashkil etildi.
Kombinat kasaba uyushmasi qo‘mitasi raisi Elzara Veliullayeva so‘zga chiqib, tadbirga taklif etilganlarning samarli mehnat faoliyatini alohida e’tirof etib, ularni bayram bilan tabrikladi va o‘zining samimiy tilaklarini izhor etdi.
Tadbirda bir guruh ishchi-xodimlarga kasb bayrami munosabati bilan O‘zbekiston Metallurgiya va mashinasozlik sanoati tarmoqlari xodimlari Kasaba uyushmalari Respublika Kengashining esdalik sovg‘alari topshirildi.

ВРУЧЕНЫ ПАМЯТНЫЕ ПОДАРКИ
В честь профессионального праздника – Дня работников горной и металлургической промышленности Республики Узбекистан – в профсоюзном комитете комбината было организовано торжественное мероприятие.
С приветственным словом выступила председатель профсоюзного комитета комбината Эльзара Велиуллаева. Она особо отметила плодотворную трудовую деятельность приглашённых на мероприятие сотрудников, тепло поздравила их с праздником и выразила искренние пожелания.
В ходе мероприятия группе работников были вручены памятные подарки от Республиканского совета профсоюза работников металлургических и машиностроительных отраслей промышленности Узбекистана.