18.03.2025 18.03.2025 2091
Sahnada Bekobod shahar hokimi Nasrullo Boboyev. U barcha fuqarolar va shahar mehmonlarini Navro‘z bayrami bilan tabriklab, eng yaxshi tilaklar: baxt, tinchlik va bahoriy kayfiyat tiladi!
Bayramga qardosh Tojikiston delegatsiyasi ham tashrif buyurdi. Tojikiston Respublikasi Mastchox tumani hokimi o‘rinbosari Muzaffar Azizzoda barchani bayram bilan tabrikladi.
Bekobod shahridagi eng faol mahalla fuqarolar yig‘inlarini taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi. Ushbu mahallalar vakillariga tashakkurnoma va esdalik sovg‘alari topshirildi.

18.03.2025 18.03.2025 2089
На сцене - хоким города Бекабада Насрулло Бабаев. Он поздравил всех горожан и гостей города с праздником Навруз с пожеланиями всё самого наилучшего: счастья, мира и весеннего настроения!
На праздник прибыла и делегация братского Таджикистана. Поздравил всех с праздником заместитель хокима Масчохского района Республики Таджикистан Музаффар Азиззода.
Состоялась церемония награждения лучших махаллинских сходов граждан города Бекабада. Представителям этих махаллей вручали благодарности и памятные подарки.