BAYRAM TADBIRI BO‘LIB O‘TDI
“O‘zmetkombinat” AJda mehnat qilayotgan lobar opa-singillarimiz uchun ham 8-mart – Xalqaro xotin-qizlar kuni munosabati bilan kombinat Kasaba uyushmasi qo‘mitasi tomonidan bayram tadbiri tashkil etildi.
Kombinatimizning turli tarkibiy bo‘linmalarida munosib mehnat qilib kelayotgan xotin-qizlarimiz uchun O‘zbekiston davlat yoshlar teatri aktyorlari va xonandalari tomonidan bayram konsert dasturi namoyish etildi.
Unda O‘zbekistonda xizmat ko‘rsatgan artist Tolib Hojiyev, so‘z ustalari Sherzod Boymurodov, Erkin Juliyev, G‘ulom Ernazarov Ro‘zimboy Allanazarovlar bahor va nafosat ayyomi bo‘lmish bayram bilan tabriklab, ularga uzoq umr, oilaviy baxt-saodat, bahoriy kayfiyat hamroh bo‘lishini tilab, o‘zlarining hajviy latifalari ila barchaga bayramona kayfiyat ulashishdi.
Shu bilan bir qatorda umidli xonandalardan Ra’no Hojiyeva, Mirzohid Otabekov go‘zal kuy-qo‘shiqlarni ijro etib ko‘ngillarga bahoriy kayfiyat ulashishdi.

A FESTIVE EVENT WAS HELD
At Uzmetkombinat JSC, a festive event was organized by the Trade Union Committee in honor of March 8 – International Women's Day, to celebrate and appreciate the hardworking women of the company.
For the women who make significant contributions in various departments of the plant, actors and singers from the Uzbekistan State Youth Theater performed a special holiday concert.
Honored Artist of Uzbekistan Tolib Hojiyev, word masters Sherzod Boymurodov, Erkin Juliyev, G‘ulom Ernazarov, and Ro‘zimboy Allanazarov congratulated the women on this festival of beauty and elegance, wishing them long life, family happiness, and a cheerful spring spirit. They also entertained the audience with humorous performances.
Additionally, promising singers Ra’no Hojiyeva and Mirzohid Otabekov performed beautiful songs, filling the hearts of the audience with the joy of spring.